Trzy urocze dziewczyny – blogerki modowe.

Spotkałam na FFWP blogerki modowe – Katarzynę Iskrzak, Iwonę Tederską i Julię Jakubowską – trzy urocze dziewczyny.

Wszystkie trzy prowadzą blogi modowe, a to co zwróciło moją uwagę to to, że interesują się również modą polską, a to im się chwali.
Rozmawiałam z nimi chwilę i tą rozmowę możecie zobaczyć poniżej, ale również, tak jak obiecałam, zajrzałam na ich strony.
Kreacja Kasi Iskrzak, w przepięknym różowym kolorze (wcale nie beza), którą pokazała na swoim blogu „stylowa misja” zrobiła na mnie wrażenie, od razu wyłuskałam ją z tłumu ludzi w kuluarach Fashion Week’a. Może nie było cię widać z kosmosu, ale mnie absolutnie oszołomiła. Wszędzie szukałam różowego, który na jesień-zima, kreatorzy tak sobie upodobali, a tutaj proszę, aż mi się oczy do ciebie śmiały i jeszcze ta torebeczka, po prostu wisienka na torcie (bez złośliwości), naprawdę bardzo mi się spodobałaś w tej stylizacji. Przypominałaś mi kultową postać z filmu „Seks w wielkim mieście”.
Może Łódź nie taka wielka, ale od razu poczułam się jakby tak było. Pin up w sportowej wersji też niezły.

Potem zajrzałam do „P-ivonii” – czytaj Iwony Tederskiej.
Szczególnie spodobała mi się stylizacja z metalicznymi szpilkami i kwiatem czosnku, bo zawierała w sobie wiele najważniejszych trendów.
Zaczynając od metalicznych „błysków” w koronkowych szpilkach, szalenie modnych tego lata, bardzo ważnych paskach w koszuli i kolorze akcentu (mój ulubiony tego roku) fioletowym czosnku, a i jeszcze zegarek, trochę w klimacie męskim, też super trendy.

Na końcu zajrzałam do „Julietty Capuleti”, czyli Julii Jakubowskiej, i tutaj też zauroczyła mnie sesja w srebrnych szpilkach, chyba mam do takich słabość, i znowu podziwiałam wyczucie trendów.
Najmodniejsza długość spodni, a właściwie spódnico-spodni (nawiasem mówiąc wyglądałaś w nich świetnie) i bluzeczka w pudrowym różu, o prążkowanej strukturze, widziałam podobne u wielu kreatorów, niby drobiazg a świadczy o wyczuciu trendu.

Na pewno będę zaglądać na wasze blogi.

Pozdrawiam dziewczyny.

Tutaj umieszczam moje spostrzeżenia z pokazów, a propos stylizacji na blogach, które odwiedziłam.

Katarzyna Sobczyńska

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *